تبلیغات
هم نفس عشق - تفاوت بینایی در زنان ومردان

هم نفس عشقشبکیه داخلی ترین لایه چشم دو نوع گیرنده دارد: سلول های استوانه ای (130 میلیون) که در نور ضعیف تحریک می شوند و سفید و سیاه را تشخیص می دهند و سلول های مخروطی (هفت میلیون) که به ما توانایی دیدن رنگ و جزییات ظریف اشیا را می دهند. این سلول های مخروطی را کروموزوم
X منتقل می کند. زنان دو کروموزوم X دارند. به این دلیل، بیش از مردان دارای سلول های مخروطی هستند و در نتیجه، رنگ اشیا را بسیار واضح تر دیده و توصیف می کنند.
مردان تنها قادر به توصیف رنگ های اصلی هستند: قرمز، آبی، و زرد. زنان می توانند رنگ های شیری، نیلی، ارغوانی، بنفش و سدری را نیز توصیف کنند.

سفیدی چشم در انسان کاملا واضح است. این بخش حرکت چشم ها و تغییر جهت دید را که هر دو برای ارتباط بین انسان ها ضروری است، در انسان ممکن می سازد. سفیدی چشم زنان بیش از مردان است، چرا که ارتباط مستقیم با افراد بخش اصلی فرایند برقراری ارتباط در زنان است و هر چه سفیدی چشم بیشتر باشد، بیشتر می توان سیگنالهای گوناگون بصری را ارسال و یا دریافت کرد. به این وسیله، بهتر می توان تغییر مسیر طرف مقابل را دنبال کرده و تجزیه و تحلیل کرد.

زنان نسبت به مردان از حس بینایی قوی تری نیز برخوردارند؛ گویی برای مدیریت خانه، دارای یک نوع نرم افزار مغز هستند که آنان را قادر می سازد پیرامون خود را تا دست کم 45 درجه از چپ و راست و همچنین از بالا و پایین خود ببینند. زاویه دید گسترده بسیاری از زنان حتی تا 180 درجه هم می رسد. چشمان مردان بزرگتر از چشمان زنان است و برای دیدی تونل مانند ولی بسیار دور برنامه ریزی شده اند. به عبارت دیگر، او می تواند

نوشته شده در سه شنبه 19 مهر 1390 ساعت 10:53 ق.ظ توسط فرشته رویایی نظرات |

اخرین مطالب
عوارض خود ارضائی از دیدگاه علمی
استمنا (خود ارضایی) چه تاثیراتی بر زندگی زناشوئی دارد؟
عوارض استمنا یا خود ارضایی در پسران
نکاتی در مورد خودارضائی masturbation و ارتباط آن با انزال زودرس
عوارض خود ارضائی
رابطه انزال زودرس و اعتماد به نفس
تاثیر فیلم‌های مستهجن بر رابطه زناشویی
فواید بوسه در روابط جنسی
مطلبی جالب درباره عشق و رابطه جنسی :
نکات بهداشتی درباره سکس دهانی
مسائل اعتقادی درباره ی مسائل جنسی
مگه میشه تو رو دید و به ترانه نرسید
رویاهای عاشقانه
می نویسم مینویسم از تو تا جسم کاغذ من جان دارد
در بهشت تنها بودن سخت تر از کویر است