تبلیغات
هم نفس عشق - بوسه عاشقانه

هم نفس عشق

از زمانی که به یاد دارم بوسیدن لبهای فردی نشانه ی علاقه و عشق ما به او است. بوسیدن لبهای فردی که عاشق او هستیم تجربه ی جالب و لذت بخش خواهد بود. اما بوسه عاشقانه انواع مختلفی با توجه به میزان رابطه ی ما با او و شرایطی که در آن هستیم دارد. پس اگر میخواهید ببوسید تا بوسیده شوید ادامه ی مطلب را مطالعه کنید.

پا نوشت بخش شروع: برای مدت زیادی به دو دسته از دوستانم توجه زیاد تری داشتم، عده ی از آنها بر این باور بودند که عشق باید مخفی باشد و بوسیدن و ... را هم همراه داشته باشد. اما دسته دیگری هم هستند که فکر میکنند همه باید از رابطه ی آنها خبر داشته باشند و خیلی آهسته آهسته رابطه ی خود را بهتر کنند و تا مدت ها از هر نوع رابطه ی فیزیکی که نشانه ی علاقه ی شدید آنها است دوری میکنند. البته هر دو طرز فکر دلایلی هم برای رفتار خود دارند. اما من خودم به شخصا روابط عاشقانه را روابط صفر و یکی یعنی مطلق بودن در یک نوع رفتار خاص نمیدانم و با توجه به مطالعات و تجربه ی که داشته ام حالتی بینابین بهترین و با دوام ترین نوع است.

گامها

1. لبهایی آماده برای بوسیدن داشته باشید، بهترین لب، نرم و شیرین ترین است. پس لب هایی خشک و خشن نداشته باشید ( البته در مطلبی جدا در مورد مراقیت از پوست صورت و لبها حتما خواهم گفت ) (1) لبهایتان را با یک تکه قند بتراشید تا نرم و براق شوند، (2) لبهای خودتان را کمی مرطوب نگهدارید تا نرم به نظر برسند. (3) با رها کردن عضلات لبهای خودتان آنها را ریلکس کنید، دراین حالت لبهای شما کمی برخسته تر میشوند.

2. دعوت کننده و نزدیک شدنی باشید! طرز تکان خوردن لبهای شما زمان صحبت کردن به مخاطب حس زیادی را منتقل میکند، من را تنها بگذار یا من را ببوس! دست خود را به صورتتان نزدیک نکنید، ارتباط چشمی داشته باشید، لبخند بر لب داشته باشید! همان طور که شما دنبال درک زبان بی زبانی او هستید طرف مقابل هم به رفتارهای شما توجه دارد. پس محیطی راحت برای خود و او با حرکات صحیح بدن خود فراهم کنید ( پیشنهاد میکنم مطالب " معاشرت با دخترها " و " درک یک دختر " و " ابراز عشق " و " پیشنهاد دوستی " را مطالعه کنید.

3. سد محکم لمس کردن را خرد کنید! در همین حال که با او صحبت میکنید به راحتی و در اوج آرامش دست او را لمس کنید. وقتی به اوج صحبت های خود میرسید خیلی کوتاه و آرام دستان او را لمس کنید. گرفتن دستها او هنگام قدم زدن هم فکر خوبی است. اگر شرایط مساعد بود از فرصت استفاده کنید و گونه ی او را ببوسید. یک راه دیگر هم هست، از پشت به او نزدیک شوید به طوری که گویا میخواهید کنار گوش او چیزی بگویید، سپس با صدایی با وقار حرف خود را بزنید و گونه ی او را یک بوس کوچک بکنید.

4. به لبهای او نگاه کنید. ارتباط چشمی با او داشته باشید و گاهی به جای نگاه کردن به در و دیوار، به لبهای او نگاه کنید. این کار را در اوج آرامش و وقار انجام دهید نه با گستاخی! مطمئن باشید او موضوع را خواهد گرفت. البته شما هم باید تیز باشید تا منظور او را متوجه شوید.

5. نزدیک شدن برای بوسیدن. بسته به وضعیتی که شما در آن قرار دارید فقط با چرخاندن صورت خود یا کمی خم شدن به گونه ی او میرسید. شاید لازم داشته باشید که با دست خود خیلی آرام بدن یا سر او را در موقعیت مناسبی قرار دهید – برای این کار تا جایی که ممکن است او را کم حرکت دهید، و از حرکات تند و خشن که باعث احساس ناراحتی او میشوند دوری کنید – اما در حالت کلی سعی کنید در موقعیت مناسبی قرار بگیرید تا نیاز به حرکت دادن او نداشته باشید. همان طور که لبهایتان را به هم نزدیک میکنید ارتباط چشمی خود را حفظ کنید و زمانی که به هم رسیدید چشمان خود را ببندید.

لبهای جذاب

1) زمانی که لبهای شما در تماس با هم قرار گرفتند کمی آنها را قنچه کنید و چشمان خود را ببندید. اگر لبهای خود را زیادی قنچه کنید سخت و محکم حس میشوند که بیشتر از بوسه ی عاشقانه به درد بوسه ی افلاطونى که در زیر آنرا توضیح داده ام میخورد.

2) لبهای بالا و پایین او را به آرامی ببوسید. آنوقت به آرامی دور شوید. وقتی به سه سانتیمتری هم رسیدید متوقف شوید.

3) چشمان خود را باز کنید. به او نگاه کنید و آن وقت به توجه به نگاه او تصمیم بگیرید که یک بوس دیگر داشته باشید یا نه. اگر همه چیز تا اینجا خوب پیش رفته است به مرحله بعد بروید. و اگر هر دوی شما فکر میکنید برای امروز کافی است، دور تر شوید و همراه با لبخند، نگاه خیره ی خود را متوجه چیز دیگری کنید.

4) لبهای بالا و پایین او را ببوسید، اما این بار لبهای او را بین لبهای خود به آرامی بگیرید. کمی فشار را روی لبها خود زیاد کنید و دوباره رها کنید. برای تمرین اینکار انگشت اشاره ی خود را بین لبهایتان بگیرید تا میزان فشار مناسب را بدست آورید.

5) حالا لب دیگر را ببوسید. اگر بار قبل لب بالا را بوسیده بودید حالا نوبت لب پایین است. وقتی شما لب بالای او را میبوسید او ناخود آگاه لب پایین شما را میگیرد، و به عکس.

بوسه ی فرانسوی

1. در همین حال که لبهای او را بین دو لب شما است، به آرامی با زبان خود به لب او ضربه ی آرامی بزنید. این حرکت به معنی شروع بوسه ی فرانسوی است. اگر او با زبان خود به شما علامت ندارد به این معنی است که او اماده نیست و روز دیگری که هر دو آمادگی دارید او را فرانسوی ببوسید.

2. به آرامی دهان خود را کمی باز کنید و زبان خود را کمی جلو ببرید تا زمانی که نوک زبانها با هم برخورد کند. کمی سر زبانها خود را به آرامی و خیلی کوتاه روی هم بکشید و دوباره آنرا عقب ببرید.

3. دهان خود را کمی ببندید، ( کامل نبندید ) و دوباره آنرا کمی بیشتر باز کنید و بوسه ی دیگری را شروع کنید. این بار کمی بیشتر زبان خود را به زبان او نزدیک کنید و روی هم بکشید.

4. برای آتشین کردن بوسه خود، دستان خود را دور صورت، گردن و دوی او بگیرید. به آرامی لب او را بمکید یا گازهای کوچکی با لبهای خود بگیرید.

5. بوسیدن فردی که عاشق او هستید حسی نیست که تمام شود و همه دوست دارند آنرا تا آخر عمر کش دهند. پس برای تمام کردن آن، کمی عقب بروید و نفس عمیقی بکشید.

6. در پایان بوسه فرانسوی لبهای خود را کمی بیشتر قفل کنید و به عقب بروید تا او هم یکی دو سانتی همرا شما حرکت کند و اگر او هم تمایل داشت معمولی او را بوس کنید.

بوسه ی افلاطونى

1. قبل از نزدیک شدن، سر خود را کمی مایل کنید، مانند حالتی که گونه ی کسی را میبوسید، با این کار اطمینان می دهید که نمیخواهید لبهای او را ببوسید.

2. لبهای خود را کمی بیشتر از حالتی که بوس رمانتیک میکنید قنچه کنید. همیشه توجه داشته باشید که در این نوع بوس نباید لبهای خود را با گونه ی او تماس دهید بلکه در واقع هوا را میبوسید، اما تکلیف صدای بوس چی شد؟!؟ ، با کمی دقت میتوانید صدای خوبی را با بوس کردن هوا ایجاد کنید. در بوسه ی رمانیک چون لبهای شما با هم در تماس و در حالت ریلکس قرار دارند، ناخود آگاه خودشان صدای بوس را ایجاد میکنند.

3. کوتاه ببوسید.

نکات پایانی
• بوسه های بد. ممکن است پسری یا دختری در زندگی خود عالی ترین و جذاب ترین و با هزار نکته ی مثبت باشد اما نه ....! درست بوس نمیکند! مطمئن باشید با کمی تمرین همه میتوانند بهترین بوس کننده های جهان شوند.

• بوسیدن فردی که از شما خیلی بلندتر یا کوتاه تر است. کار سختی است که به صورت او نگاه کنید؟ این که همیشه برای داشتن ارتباط چشمی باید از بالا به پایین نگاه کنید کار سختی است؟ نه همیشه راهی وجود دارد، میتوانید وقتی هر دو روی نیمکت یا محلی هم تراز هستید یکدیگر را ببوسید، حتی اگر قوی هستید او را بلند کنید، البته همین جوی نه! بلند کردن هم راه دارد که در مطلبی جدا به آن خواهم گفت.

• سیم دندان دارید؟ برای آنهم راه حلی وجود دارد که برای شما خواهم گفت.

انواع:

• در لحظه زندگی کنید، اگر ذهن شما متوجه این لحظه نباشد نمیتوانید خوب بوس کنید. وقتی او را میبوسید، فراموش کنید " اون درباره ی من چی فکر میکنه؟" "من امشب خوشتیپ به نظر میرسم؟" یا هر سوال دیگری! در فکر نکردن زیاده روی هم نکنید، وقتی او را میبوسید به این فکر کنید که چقدر او را دوست دارید.

• همیشه به یاد داشته باشید که هیچ فردی از توجه زیادی خوشش نمی آید. شاید فردی که شما این روزها با او دوست هستید علاقه ی به بودن زبان شما در دهانش نداشته باشد. همیشه توجه به علامتهایی که میدهد داشته باشید. به اشتباه کسی را بوسه ی فرانسوی کردن، کار بسیار خطر ناک است و حتی میتواند باعث به هم خوردن رابطه ی شما شود.

نکات:

از زبان خود زیادی استفاده نکنید، مخصوصا در بوسه ی اول. هرگز زبان خود را روی دهان فردی دیگری نکشید، حتی اگر یکدیگر را کامل میشناسید. معمولا زبان بازی زیادی باعث کم شدن علاقه و احساس میشود.

منتظر وضعیت مناسب باشید. تماس چشمی، وضعیت دست‌ها و نحوه‌ی قرار گرفتن سرها نسبت به هم را بسنجید و موقعیت مناسب را به دست آورید.

2- زودتر کار را تمام کنید. منتظر ماندن فقط لحظات را سردتر و بی‌لطافت‌تر خواهد کرد.

3- تماس چشمی را در هنگام نزدیک شدن حفظ کنید. سعی کنید تا لحظه‌ی تماس لب‌ها چشمانتان را نبندید.

4- کمی سرتان را به یک سو بچرخانید تا هنگام نزدیک شدن و بوسیدن بینی‌هایتان به هم نخورد و باعث خراب شدن ملاقاتتان نشود.

5- لب‌هایتان را با ملایمت روی لب‌های معشوقتان فشار دهید. فعلا سعی نکنید دم را بمکید.

6- خودتان را رها کنید. به چشم‌های معشوقتان نگاه کنید. اگر دیدید او به شما نگاه نمی‌کند بهتر است ادامه ندهید.

7- پس از بوسه‌ی اول ، معشوقتان را دوباره ببوسید. برای بوسه‌های بعدی آزادی عمل و راحتی و بیشتری دارید در نتیجه لذت بیشتری هم خواهید برد.
8- با بوسه‌هایتان بدن معشوقتان را کاوش کنید. به نرمی و با لطافت گردن،‌ گوش‌ها و مژگان او را ببوسید. حالا دیگر باید حال بهتری داشته باشید از این به بعد دیگر خودتان می‌دانید چگونه ببوسید و کجاها را مورد نوازش و بوسه قرار دهید

بوسیدن بشکل پروانه

در روبروی همدیگر قرار گیرید به فاصله کمتر از یک نفس و سپس بازکنید و ببندید پلکهایتان را در مقابل نفر مقابل.اگر شما اینکار را صحیح انجام دهیداحساس بال زدن دونفره شما یکی خواهد شد در قلبهایتان.
بوسه ازگونه

یک بوس دوستانه به معنای من واقعا شمارا دوست دارم.اولین بوسیدنی که معمولا در قرارهااتفاق می افتد این روشمیباشد.دستهایتان را روی شانه طرف مقابل قراردهید سپس بطور آقاوار لبهایتان را بهگونه طرف مقابل تماس دهید واهسته بگذرانید.
بوسه از لاله گوش

نرمه گوش رابچشید و مک بزنید .از مک زدن با صدای بلند خودداری شودچون گوشها حساس به صدای بلند هستند.
بوسه اسکیمویی

 در این حالت صورت دونفر بایستی به اندازه کمتر از یک نفس به هم نزدیک شده سپس بینی های خودرا به یکدیگر بمالید.

بوسه از چشمان

سر طرف مقابل را با دو دستان حود بگیرید و به آرامی سر یار خود را به طرفی که می خواهید ببوسید حرکت دهیدسپس بطور آهسته بوسه خود را بطرف چشمان طرف مقابل خود سوق دهیدویک بوسه محبت آمیز از قسمت بالای چشمان بسته شده بکنید.
بوسه از پلک

هنگامی که شریک شما در حال استراحت با چشمان بسته می باشد خیلی خیلی محترمانه بوسه ای از فسمت فوقانی پلکها بکنید.(یه بوسه خیلی خودمانی)
بوسه از انگشتان

هنگام خواب انگشتان طرف مقابلتان را مک بزنید.این عمل می تواند خیلی فریبا و لذت بخش باشد.

بوسه از پا

یک رفتار شهوانی و خیالی. این عمل ممکن غلغلک دهنده باشد اما ارام باشید و از این حرکت لذت ببرید.
بوسه از پیشانی

این بوس به بوس مادرانه یا دوستانه معروف است .بوسه از پیشانی به هر کسی می تواند آرامش ببخشد. برای اینکار لبان خود را به آرامی باپیشانی طرف مقابل تماس داده و بگذارنید.
بوسه منجمد

یک بوسه شوخی آمیز. برای اینکار یک تکه یخ کوچک را دهان خود بگذاریدسپس دهان خود را باز کنید و یک بوسه از طرف مقابل خود بفرمایین(البته با زبان خود تکه یخ را تکان دهید) این بوسه شهوانی فرانسوی می باشد.
بوسه فرانسوی

در این نوع از بوسه زبانها با یکدیگردرگیر می گردد
بوسه میوه ای

در این حالت شما باید یک تکه میوه را بین دو لب خود قراردهید(میوه های آبدار مثل انگور- توت فرنگی - تکه کوچکی از آناناس یا انبه ایده ال هستند)همدستان را ببوسیددر این حین گاز کوچکی از میوه بزنیداینکار را ادامه دهید تا میوه نیمه شود در این حال اجازه دهید آب میوه بر روی دهانتان جاری شود.
بوسه از دستان

دست همسرتان را به آرامی تا پیش لبهایتان بالا بیاوریدسپس به اهستگی لب خودرا بر پشت دست همسرتان لمس دهید(منظور اینه که ماچ کنِید).البته حالت قدیمی این نوع بوسه به حالت تعظیم وار بود که نمایش دهنده تسلیم مرد در برابر زن بود.
یه بوسه با مزه

 

لب خود را با یک توار چسب ببندیدوسپس توجه شریک خود را جلب کنیدوقتی همسرتان به شما نزدیک شدسروصدا اپجاد کنید بطوری که مثلا در حال گفتن چیری هستیدو طوری وانمود کنید که نمی توانید نوار جسب را باز کنیدوقتی که یار شما نوار چسب را از لب شما باز می کند تا بفهمد که شما چه می گوییدبه او بگوییداین لبها فقط برای یک چیر خوب است و سپس یک بوسه اتشی مزاج از او بگیرید.
بوسه از نوع گرم و سرد

 

ربان شریک خود را بلیسید تا گرم گرم شود . سپس بلافاصله وزش بادی بر روی آن با دهان خود ایجاد نماییداین کار باعث ایجاد سر و صدای شهوانی از طرف مقابل خواهد شد.
بوسه زیر دارواش(نوعی گیاه )

 

خاطر خواه خود را با یک بوسه آقا منشانه زیر گیاه دارواش غافلگیر نمایید. این حالت همچنین برای افراد خجالتی عالیه تا از شریک خود یه بوسه توپ بگیرند.
بوسه بصورت به حروف نوشتن

 برای یار خود یک بوسه در نامه های مخصوص این کار بفرسـتیدو به جای هر بوسه یک حرف x در یک ردیف بنویسید مثل این xxxxxxx
بوسه زبانی

اندکی قبل از بوسیدن زبان خود را برروی لبهای عاشق خود حرکت دهید و لب بالا یا پایین هم فرقی نمی کند و این بستگی به موقعیت لبهای شما دارد.( آخر خوشگذرانی )
بوسه و نوازش کردن گردن

در این حالت شما بایستی از بالای گردن به سمت پایین شروع به خوردن نمایید(حالت خوردن )در آخر کار هم یه بوسه جانانه از لبان طرف مقابل بفرمایین
نوشته شده در چهارشن
نوشته شده در شنبه 30 مهر 1390 ساعت 11:24 ق.ظ توسط فرشته رویایی نظرات |

اخرین مطالب
عوارض خود ارضائی از دیدگاه علمی
استمنا (خود ارضایی) چه تاثیراتی بر زندگی زناشوئی دارد؟
عوارض استمنا یا خود ارضایی در پسران
نکاتی در مورد خودارضائی masturbation و ارتباط آن با انزال زودرس
عوارض خود ارضائی
رابطه انزال زودرس و اعتماد به نفس
تاثیر فیلم‌های مستهجن بر رابطه زناشویی
فواید بوسه در روابط جنسی
مطلبی جالب درباره عشق و رابطه جنسی :
نکات بهداشتی درباره سکس دهانی
مسائل اعتقادی درباره ی مسائل جنسی
مگه میشه تو رو دید و به ترانه نرسید
رویاهای عاشقانه
می نویسم مینویسم از تو تا جسم کاغذ من جان دارد
در بهشت تنها بودن سخت تر از کویر است